Võrkpalli karikavõistlused:

6.08.2016 toimub Kehra karikavõistlused võrkpallis juba 14 korda. Tule ja osale ise ja võta sõbrad kaasa. Regimisleht rtf ja pdf. Reeglid siin.

2016 Aastal on reginud 6 võistkonda.

1. Oleviste: Mari Hiie, Helina Kurist, Illar Kurist, Olev Müller, Leho Virma, Peeter Võsu.

2. A-SERV (Tallinna Metodisti Kogudus): Urmas Sassian, Jürgen Norak, Helina Aus, Ele Köbas, Aimar Sisask, Juko-Mart KõlarEenok Preisfreund.

3. Super Sünamo VK (Kohila Baptistikogudus): Mattias Liht, Joosep Liht, Jane Leppmets, Triin Tamm, Koit-Siimeon Helde, Joonas Helde.

4. Karmeliit (Rakvere Karmeli Kogudus): Meeme Järvi, Allan Eigi, Janek Puusepp, Andreas Preisfreund, Helen Hunt, Silja Eigi, Heiki Keelberg.

5. Olge lahked (Tallinna Missio): Janek Pallase, Marko Jakob, Armin Alt, Markus Virma, Reelika Virma, Rain Pomerants, Gunnar Ploom.

6. Lendav Kivi (Tallinna Elav Kivi Vabakogudus): David Weil, Kristel Weil, Mariliis Howells, Tarvo Luide, Grete Luide, Indrek Luide.

7. Kehra Kogudus: Alar Laagriküll, Teet Paulus, Ilona Laaneveer, Riina Laaneveer

Algus kell 10.

1.08.2015 toimus 13 korda Kehras karikavõistlused võrkpallis. Sellel aastasl oli osaõtjaid meekondi vähe.

Tulemus:
1 koht ja karikavõtja KEHRA KOGUDUS võistkond.

2 koht OLEVISTE KOGUDUSE võistkond.

2.08.2014 toimus Kehra EKB Liidu avatud karikavõistlused VÕRKPALLIS. Regimisleht rtf ja pdf. Reeglid siin.

Tulemused:
1. koht Oleviste. Võistkonna kapten Peeter Võsu. Võistkonnas Mariliis Karro, Timm Rannu, Joel Võsu, Grete Õigemeel ja Jaanus Õigemeel.

2. koht Karmeliit. Võiskonna kapten Meeme Järvi. Võistkonnas Madis Pikat, Mattias Einstein, Miikael Einstein, Allan Eigi, Silja Eigi ja Kaire Ruubas.

3. koht Kehra. Võiskonna kapten Alar Laagriküll. Võistkonnas Ilmo Kannike, Kristjan Lass, Indrek Luide, Dave Kaljuste, Sigrid Luide, Birgit Kaljuste, Christopher Huggins.

Järgmine võrkpalli karikavõistlus toimub 1.08.2015.

Sisestatud emailile saadeti kiri. Kirjas oleval lingil klikkides lisatakse kasutaja salemilisti.
Kontrollige sisestatud emaili
Sisestage nimi
Oletegi liitunud
Te ei jälgi enam meie uudiskirja