Sport

15 kogudustevaheline võrkpalli karikavõistlus Kehras kutsub kõiki kogudusi osalema:

12.08.2017 toimuvad Kehras kogudustevahelised võistused võrkpallis 15 korda.

2017 aastal on veidi reegleid muudetud.

Registreerimislehed rtf ja pdf.

Siit saate tõmmata printimiseks võisluste plakati.

Võistluste kava:

09:30-10:00 Võistkondade registreerimine. NB! võistkonna esindaja peab hiljemalt selles ajavahemikus võistkonna registreerimislehe isiklikult esitama ning selleks ajaks peab olema tasutud ka osavõtumaksud.

10:00 Avamine ja mängude algus

Orienteeruvalt 14:00 - Lõunasöök

Orienteeruvalt 18:00 - Lõputseremoonia ja autasustamine. (Sõltub osavõtjate võistkondade arvust).

Osalevad Võistkonnad:

1. Oleviste
  2. Meto - Tallinna MK
  3. Super Dünamo VK - Kohila
  4. Kehra
  5. Cosmos noored - Tallinna MK jm
  6. Elukad - Rakvere
  7. Olge lahked - Tallinna MIssio
  8. Moko - Mosaiik kogudus

15 võrkpalli karikavõistluste lõpptulemus

1. koht: Cosmos noored (Jan Markuse sõbrad): Marco Kaare, Marcella Raud, Egle Linderburg, Jan Markus Üprus, Maria Tuuksam ja Andrus Palu
2. koht: Meto (Tallinna MK): Urmas Sassian, Joel Aulis, Jürgen Norak, Juko Mart Kõlar, Mari Mai Koha, Katrin Soidla.
3. koht: Olge lahked (Tallinna Missio): Armin Alt, Reelika Virma, Monika Kazjava, Janek Pallase, Leho Virma, Janno Soon, Elvis Lintalu, Gunnar Ploom.
4. koht: Oleviste: Peeter Võsu, Mari Hiie, Maria Ventsel, Mati Lohu, Timm Rannu, Arno Lehtsaar,
5. koht: Kehra: Alar Laagriküll, Ilmo Kannike, Teet Paulus, Indrek Luide, Inna Kukk ja Grete Luide
6. koht: Super Dünamo VK (Kohila): Joonas Helde, Koit Helde, Joosep Liht, Mattias Liht, Triin Helde ja Merylin Õis.
7. koht: Elukad (Rakvere): Allan Eigi, Janek Puusepp, Egert Pent, Noomi Kams, Laura-Maria Hunt, Reigo Katalsepp ja Arles Juurikas.
8. koht: MOKO (Mosaiik): Markus Vardja, Eva-Liisa Vardja, Erik Pihtje, MArkus Mäemets, Stiina Pihtje, Erik

6.08.2016 toimub Kehra karikavõistlused võrkpallis juba 14 korda. Tule ja osale ise ja võta sõbrad kaasa. Regimisleht rtf ja pdf. Reeglid siin.

2016 Aastal on reginud 6 võistkonda.

1. Oleviste: Mari Hiie, Helina Kurist, Illar Kurist, Olev Müller, Leho Virma, Peeter Võsu.

2. A-SERV (Tallinna Metodisti Kogudus): Urmas Sassian, Jürgen Norak, Helina Aus, Ele Köbas, Aimar Sisask, Juko-Mart KõlarEenok Preisfreund.

3. Super Sünamo VK (Kohila Baptistikogudus): Mattias Liht, Joosep Liht, Jane Leppmets, Triin Tamm, Koit-Siimeon Helde, Joonas Helde.

4. Karmeliit (Rakvere Karmeli Kogudus): Meeme Järvi, Allan Eigi, Janek Puusepp, Andreas Preisfreund, Helen Hunt, Silja Eigi, Heiki Keelberg.

5. Olge lahked (Tallinna Missio): Janek Pallase, Marko Jakob, Armin Alt, Markus Virma, Reelika Virma, Rain Pomerants, Gunnar Ploom.

6. Lendav Kivi (Tallinna Elav Kivi Vabakogudus): David Weil, Kristel Weil, Mariliis Howells, Tarvo Luide, Grete Luide, Indrek Luide.

7. Kehra Kogudus: Alar Laagriküll, Teet Paulus, Ilona Laaneveer, Riina Laaneveer

Algus kell 10.

1.08.2015 toimus 13 korda Kehras karikavõistlused võrkpallis. Sellel aastasl oli osaõtjaid meekondi vähe.

Tulemus:
1 koht ja karikavõtja KEHRA KOGUDUS võistkond.

2 koht OLEVISTE KOGUDUSE võistkond.

2.08.2014 toimus Kehra EKB Liidu avatud karikavõistlused VÕRKPALLIS. Regimisleht rtf ja pdf. Reeglid siin.

Tulemused:
1. koht Oleviste. Võistkonna kapten Peeter Võsu. Võistkonnas Mariliis Karro, Timm Rannu, Joel Võsu, Grete Õigemeel ja Jaanus Õigemeel.

2. koht Karmeliit. Võiskonna kapten Meeme Järvi. Võistkonnas Madis Pikat, Mattias Einstein, Miikael Einstein, Allan Eigi, Silja Eigi ja Kaire Ruubas.

3. koht Kehra. Võiskonna kapten Alar Laagriküll. Võistkonnas Ilmo Kannike, Kristjan Lass, Indrek Luide, Dave Kaljuste, Sigrid Luide, Birgit Kaljuste, Christopher Huggins.

Järgmine võrkpalli karikavõistlus toimub 1.08.2015.

Sisestatud emailile saadeti kiri. Kirjas oleval lingil klikkides lisatakse kasutaja salemilisti.
Kontrollige sisestatud emaili
Sisestage nimi
Oletegi liitunud
Te ei jälgi enam meie uudiskirja